logo

 

درگاه پرداخت واسط سنترال پی


سنترال پی با به کار گیری افراد حرفه ای و مجرب در زمینه تجارت الکترونیک ، این افخار را دارد ، که به هم میهنان عزیز کشورمان ، خدمات نوین بانکی را زیر نظر قانون کسب کار تجارت الکترونیک و طبق سیاست های کاری و قوانین کاری ، ارائه دهد و تمامی مجوز های لازم را دارا میباشد.


info@centeralpay.com
centeralpay@gmail.com
09100866538

افزايش گردش مالی با درگاه واسط پرداخت

افزايش گردش مالی با درگاه واسط پرداخت
افزايش گردش مالی با درگاه واسط پرداختReviewed by centeralp4y on Nov 25Rating: 5.0افزايش گردش مالی با درگاه واسط پرداخت

براي بهبود اقتصاد و پيشرفت ان راه كار هاي بسياري وجود دارد كه بهترين ان بالا بردن عرضه و تفاضا و افزايش گردش مالي در جامعه صورت ميگيرد كه هم كمك به توليد ملي ميكند كه همين امر باعث ايجاد شغل و رونق دوباره ي كارخانجات و مراكز توليدي ميباشد .

از طرف ديگر زماني كه توليد زياد شود و به همان نسبت نيز تقاضا بالا باشد پول به سرعت به توليد كننده بر ميگيرد و باعث بهبود كيفيت ميشود و اين باعث ميشود كه واردات كمتر شود و مردم از اجناس توليد داخل استفاده كنند اما در اين بين فقط يك مسئله به وجود مي ايد ان هم اين كه براي پيشرفت سريع نميشود از تجارت الكترونيك و نقش ان در ارتباطات و معرفي كالا و خدمات ناديده گرفت . مهم ترين كمكي كه تجارت الكترونيك به رشد اقتصاد ميكند اطلاع رساني گسترده در مورد كالا ها و ايجاد درگاه واسط پرداخت كه در ان بتوان به سريع ترين شكل ممكن پول را جابه جا كرد و به اين وسيله گردش مالي را بهيود بخشيد . درگاه پرداخت به كاربر اين امكان را ميدهد تا در همان لحظه ي خريد مبلغ ان را پرداخت كنند و ارائه دهنده ي كالا يا خدمات ميتواند با استفاده از درگاه پرداخت اجناس خود را به صورت مستقيم به مصرف كننده بفروشد كه اين خودش ميتواند با حذف واسطه كمك شاياني به چرخه ي اقتصاد بكند.

از طرف ديگر درگاه پرداخت آنلاین داراي قابليت هايي مي باشد كه ميتواند بسيار به صاحبان تجارت كمك كند از جمله اين امكانات ميتوان به كنترل كامل تراكنش ها و مديريت دقيق حساب ها اشاره كرد كه ميتواند به مديريت بهتر تجارت كمك كند. و همچنين درگاه پرداخت ايمن ترين روش پرداخت در فضاي مجازي ميباشد كه به صورت مستقيم به شاپرك وصل ميشود

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.