logo

 

درگاه پرداخت واسط سنترال پی


سنترال پی با به کار گیری افراد حرفه ای و مجرب در زمینه تجارت الکترونیک ، این افخار را دارد ، که به هم میهنان عزیز کشورمان ، خدمات نوین بانکی را زیر نظر قانون کسب کار تجارت الکترونیک و طبق سیاست های کاری و قوانین کاری ، ارائه دهد و تمامی مجوز های لازم را دارا میباشد.


info@centeralpay.com
centeralpay@gmail.com
09100866538

تاثیر نقدینگی در جامعه بر ارزش پول و اقتصاد

پول و اقتصاد

تاثیر نقدینگی در جامعه بر ارزش پول و اقتصاد

تاثیر نقدینگی در جامعه بر ارزش پول و اقتصادReviewed by centeralp4y on Dec 18Rating: 5.0تاثیر نقدینگی در جامعه بر ارزش پول و اقتصادکشور هایی که دارای صادرات قوی هستند و ارز وارد کشور ان ها میشود و قابلیت ذخیره ی ان ارز دارد و درامد و خرج بودجه ی خود را کنترل میکنند جزو موفق ترین کشور ها در زمینه ی ارزش مالی هستند

یکی از مهم ترین عواملی که در اقتصاد تاثیر دارد میزان نقدینگی در جامعه میباشد که کنترل ان وظیفه ی دولت است . میزان نقدینگی باید نسبت مشخصی با ذخایر طلا و ارز کشور داشته باشد هرچه این تناسب پایین تر باشد ارزش پول ان کشور بیشتر است. به همین دلیل چاپ پول توسط بانک مرکزی باید به صورت دقیق و کنترل شده باشد تا لطمه ی بزرگ و شک ناگهانی به بازار و واردات و صادرات کشور وارد نشود.

کشور هایی که دارای صادرات قوی هستند و ارز وارد کشور ان ها میشود و قابلیت ذخیره ی ان ارز دارد و درامد و خرج بودجه ی خود را کنترل میکنند جزو موفق ترین کشور ها در زمینه ی ارزش مالی هستند . علاوه بر پول های رایج دنیا در فضای مجازی هم واحد پولی داریم که به ان بیت کویین میگویند و تقریبا با ارزش ترین واحد پول است که هر یک واحد ان حدود 17 هزار دلار ارزش دارد . وجود این واحد پولی و رواج ان باعث شد تا افکار عمومی به سمتی رود تا تجارت الکترونیکی را راحت تر کند.

به همین دلیل چیزی به نام کیف پول الکتریکی به وجود امد تا هم تغیر واحد پول و هم استفاده ی ان راحت تر باشد و تاجر الکترونیک بتواند به راحتی با تمام دنیا تجارت کند . کیف پول الکترونیکی توسط درگاه پرداخت واسط صورت میگیرد و درگاه های واسط با امکان ایجاد کیف پول الکترونیکی این خدمت را به تجار ایرانی ارائه میکند

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.