logo

 

درگاه پرداخت واسط سنترال پی


سنترال پی با به کار گیری افراد حرفه ای و مجرب در زمینه تجارت الکترونیک ، این افخار را دارد ، که به هم میهنان عزیز کشورمان ، خدمات نوین بانکی را زیر نظر قانون کسب کار تجارت الکترونیک و طبق سیاست های کاری و قوانین کاری ، ارائه دهد و تمامی مجوز های لازم را دارا میباشد.


info@centeralpay.com
centeralpay@gmail.com
09100866538

تفاوت درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم

تفاوت درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیمReviewed by centeralpay on Jul 26Rating: 5.0تفاوت درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیمدر سیستم پرداخت درگاه های پرداخت واسط ، 2 فرضیه وجود دارد یکی درگاه پرداخت مستقیم و دیگری درگاه پرداخت غیر مستقیم که به شرح تک تک این موارد میپردازیم

در سیستم پرداخت درگاه های پرداخت واسط ، 2 فرضیه وجود دارد یکی درگاه پرداخت مستقیم و دیگری درگاه پرداخت غیر مستقیم که به شرح تک تک این موارد میپردازیم

اولین مورد که قصد معرفی اون رو داریم ، درگاه پرداخت مستقیم هست، این نوع درگاه به این شکل تعریف میشود که کاربر بدون هیچ معطلی و بدون هیچ تامل و تاخیری ، بلافاصله برای انجام تراکنش ،  به صفحه پرداخت بانک مورد نظر خودش که قبلا در پنل انتخاب کرده ، هدایت میشود و پس از پرداخت هم بلافاصله به لینک callback هدایت خواهد شد.

اما در درگاه پرداخت غیر مستقیم برای انجام تراکنش و قبل از ورود به صفحه بانک مورد نظر ،کاربر و مشتری وارد یک صفحه میشوند که اطلاعاتی اعم از پذیرنده ، قیمت ، اطلاعات پرداخت رو در بر دارد و سپس از بعد از گذراندن چند ثانیه به صورت اتوماتیک به صفحه بانک هدایت میشوند

و اما مزیت ها و ویژگی های این دو نوع از درگاه !

1) کاربر در نوع اول یعنی درگاه پرداخت مستقیم ، خیلی سریع و بدون هیچ معطلی وارد پرداخت و تراکنش خود را انجام میدهد!

2)  در تمامی درگاه های واسط بسته به نوع درگاه ، کارمزد های مختلفی تعیین گردیده که برای درگاه غیر مستقیم صفر درصد و برای درگاه مستقیم 1 درصد کارمزد دریافت میشود!

3) در سنترال پی نرخ کارمزد ها برای هر دو نوع درگاه پرداخت در پایین ترین سطح ممکن قرار دارد

4) در درگاه غیر مستقیم کاربری با مکث 10 ثانیه ای وارد صفحه پرداخت میشود! و اطلاعات پذیرنده در صفحه برای مشتری نمایش داده میشود!

5) در هر دو نوع درگاه پرداخت کاربر با پیشرفته ترین روش ها میتواند تراکنش خود را کنترل و بررسی نماید!

6) پس از تایید درگاه پرداخت شما میتونید از منوی کاربری خودتون انتخاب کنید که این درگاه مستقیم باشد یا غیر مستقیم.

7) نحوه اتصال به درگاه پرداخت برای انجام تراکنش در سنترال پی یکسان میباشد و تغییر نوع درگاه رو کاربر از ناجیه کاربری خود انتخاب میکند.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.