logo

 

درگاه پرداخت واسط سنترال پی


سنترال پی با به کار گیری افراد حرفه ای و مجرب در زمینه تجارت الکترونیک ، این افخار را دارد ، که به هم میهنان عزیز کشورمان ، خدمات نوین بانکی را زیر نظر قانون کسب کار تجارت الکترونیک و طبق سیاست های کاری و قوانین کاری ، ارائه دهد و تمامی مجوز های لازم را دارا میباشد.


info@centeralpay.com
centeralpay@gmail.com
09100866538

توسعه کسب و کار با درگاه پرداخت اینترنتی

درگاه پرداخت اینترنتی
توسعه کسب و کار با درگاه پرداخت اینترنتیReviewed by centeralpay on Aug 25Rating: 5.0توسعه کسب و کار با درگاه پرداخت اینترنتیدرگاه های پرداخت اینترنتی ، به شما و مشتریانتون این امکان رو میدهند که بتونید در کسب و کارتون فعالیت مالی و گردش پول رو داشته باشید !!

کسب و کار واژه ای دیرینه ، که از دیرباز تاکنون ، کمتر کسی هست که با آین واژه آشنا نباشد!از لجاظ لغوی ، یعنی ایجاد محل کسب و به راه انداختن کاری جهت کسب درآمد!

در قدیم برای کاسبی کردن ، دکان یا مغازه ای باید باز میشد ، جنس و کالا به اون مغازه آورده میشد ، فروشنده باید کالا رو معرفی میکرد ، دخل یا محل تمرکز وجه یا پول باید تعریف میشد، و در یه سری ساعات خاص ، به کاسبی کردن میپرداختند!

روشی بهینه هست و خوب ، اما قدیمی!! در کسب و کار امروزی با روند پیشرفت تکنولوژی ، هر فردی ، از هر قشری به این فکر میافتد که چطور به بهترین شکل ممکن کاسبی کند.

در فضای مجازی ، راه های زیادی برای کاسبی هست ، اما کاسبی که امروز به اون پرداخته میشود ، تجارت الکترونیک نام دارد!!

از مزیت های این نوع تجارت ، شما نیاز چندانی به مغازه یا دکان نخواهید داشت ، کالا یا اجناس خودتون رو میتونید در منزل به مشتریان معرفی کنید!!

در مصرف انرژی و فعالیت انسانی، هم بهینه میشود و هم به راحت ترین شکل ممکن صورت میگیرد!!

در تجارت الکترونیک شما میتونید 24 ساعته فعالیت خودتون رو ادامه بدید، نیازی به بستن در مغازتون ندارید !! 🙂 آنلاین بودن کسب و کار شما و در دسترس بودن اون یکی از بهترین مزیت هاست!

جدا از تمامی این تعریف ها و اوصاف متمرکز بشیم روی مدیریت دخل و یا حساب داری شغل و فعالیتمون!

در تجارت الکترونیک ، شما باید کیف پول داشته باشید ، حساب بانکی داشته باشید ، یه سیستم مدیریتی برای مدیریت کردن ، دریافتی ها ، خروجی ها و … ، بدون اینها  در عمل، توسعه کسب و کار در زمینه تجارت شما ، کاری بسیار دشوار خواهد بود!!

در فضای مجازی پولی دیده نمیشود!! اما میتوان دریافتی ها و خروجی ها رو به راحتی هر چه تمام تر با استفاده از تکنولوژی که امروزه در اختیار بشر هست کنترل کرد ، بدون مدیریت و کنترل اون هرگز در تجارتتون موفق نخواهید بود!

درگاه پرداخت اینترنتی ، به شما و مشتریانتون این امکان رو میدهند که بتونید در کسب و کارتون فعالیت مالی و گردش پول رو داشته باشید !!

کسب و کار های قانونمند ، این حق رو دارند که از این تکنولوژی بهره ببرند!!

درگاه های پرداخت واسط ، حکم حساب دار شما رو دارند ، به شما میگوند ، کی فروش داشتید ، چه زمانی فروشتون کم بوده ، چه زمانی بیشترین فروش رو داشتید ، گردش مالیتون چقدر بوده و… مواردی از این قبیل!!

در کنار این ویژگی ها ، ابزار هایی رو برای شما قرار داده اند که شما با استفاده از اون ها میتونید به راحت ترین شکل ممکن ، وب سایتتون رو ، اپلیکیشن خودتون رو ، یا هر چیز دیگه ای که شما از راه اون کسب در آمد دارید رو بتونید به درگاه های بانکی کشور متصل کنید

تمامی این ویژگی ها در درگاه پرداخت اینترنتی ، زیر نظر مانیتورینگ قوی ، قوانین کسب کار تجارت الکترونیکی ، نظام بانکی جمهوری اسلامی هست!

با آسودگی خیال میتونید کسب کار خودتون رو با سنترال پی رونق بدید!!

سنترال پی به شما فضایی امن و محیط کاربری و رابط کاربری ساده ، قوی ، و پر کاربرد رو پیشنهاد میکند ، که بتوانید با استفاده از سنترال پی ، اهداف خود رو در تجارت الکترونیک به سمت آینده ای روشن ببرید!!

 

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.