logo

 

درگاه پرداخت واسط سنترال پی


سنترال پی با به کار گیری افراد حرفه ای و مجرب در زمینه تجارت الکترونیک ، این افخار را دارد ، که به هم میهنان عزیز کشورمان ، خدمات نوین بانکی را زیر نظر قانون کسب کار تجارت الکترونیک و طبق سیاست های کاری و قوانین کاری ، ارائه دهد و تمامی مجوز های لازم را دارا میباشد.


info@centeralpay.com
centeralpay@gmail.com
09100866538

درگاه پرداخت اینترنتی و خدمات آنلاین درگاه واسط

درگاه پرداخت اینترنتی

درگاه پرداخت اینترنتی و خدمات آنلاین درگاه واسط

درگاه پرداخت اینترنتی و خدمات آنلاین درگاه واسطReviewed by centeralpay on Sep 10Rating: 4.5درگاه پرداخت اینترنتی و خدمات آنلاین درگاه واسطما با درگاه پرداخت کار های مالی خودتون رو میتونید به زیبایی هر چه تمام تر ، هم بروز کنید ، هم سرعت ببخشید به تمامی فعالیت های مالیتون!

درگاه های پرداخت از چندین جهت میتوانند مورد بررسی قرار گیرند ، دروازه پرداحت ، درگاه پرداخت یا درگاه واسط یا هر عنوان دیگه ای که در این زمینه وجود دارد ، تمرکز انسان رو به سمت تبادل مالی و گردش مالی خواهد برد. در عصر تبادل اطلاعات و تکنولوژی استفده از پدیده های جدید ، هم زمان رو میخرد ، هم به سهولت و راحتی هر چه تمام تر در این امر کمک میکند

تصور کنید ، برای راه اندازی فروشگاهتون ، حالا یا آنلاین یا غیر آنلاین چه پیش نیاز هایی لازم هست ، دریافت مجوز ، فروش کالا ، تسویه حساب با مشتری ، چک و …. این پدیده های روزمره تمامی انسان هاست

اما بیایید با نگاه عصر جدید و با نگاه هوشمندانه به قضیه نگاه کنیم.

در این دیدگاه ، شما اگر کالایی قصد فروشش رو داشته باشید ، یا هر زمانی که به فروش میرسونید در سریع ترین حالت ممکن پول در حساب بانکی شما خواهد بود ، این امر به وسیله درگاه پرداخت واسط به راحتی قابل انجام هست!

شما اگر پولی از کسی بخواهید ، یا مطالبات خود را بخواهیید وصول کنید ، نیاز به حضور شخصی شما نیست، شما با دادن یک لینک که صفحه پرداخت شخصی شما هست میتونید به تمامی مطالبات خود برسید

با استفاده از امکانات درگاه پرداخت واسط به دقت هر چه تمام تر ، از طریق شبکه های اجتماعی همانند تلگرام ، تمامی رفتار های مالی و گردش مالی خودتون رو بررسی و چک کنید!

تمامی این کار ها زیر سایه امنیت در پرداخت و طبق قانون پیش میره ، شما با درگاه پرداخت کار های مالی خودتون رو میتونید به زیبایی هر چه تمام تر ، هم بروز کنید ، هم سرعت ببخشید به تمامی فعالیت های مالیتون!

سنترال پی در تلاش هست که این خدمات مالی رو به صورت رایگان به تمامی پذیرندگان ارائه نماید

در تلاشیم که در عرصه پرداخت تحت وب ، خدمات بهتری را به شما عزیزان ارائه نماییم.

 

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.