logo

 

درگاه پرداخت واسط سنترال پی


سنترال پی با به کار گیری افراد حرفه ای و مجرب در زمینه تجارت الکترونیک ، این افخار را دارد ، که به هم میهنان عزیز کشورمان ، خدمات نوین بانکی را زیر نظر قانون کسب کار تجارت الکترونیک و طبق سیاست های کاری و قوانین کاری ، ارائه دهد و تمامی مجوز های لازم را دارا میباشد.


info@centeralpay.com
centeralpay@gmail.com
09100866538

 

خدمات سنترال پی

درگاه پرداخت واسط بانکی

سنترال پی با استفاده از جدید ترین تکنولوژی ها ، این امکان رو به کاربران که وب سایت یا اپلیکیشن خودشون رو با ایمن ترین روش ها به تمامی درگاه های بانکی کشور (سامانملتملیپاسارگادایران کیشمبنا کارتپارسیان )متصل و با خیالی آسوده تراکنش بانکی بزنند!

درگاه پرداخت اختصاصی !

افرادی هستند که مدیر چندین وبسایت هستند و تمایل دارند کسب و کار خودشون رو شخصی سازی کنند! ما با استفاده از پنل اختصاصی این امکان رو به مشتری ها میدیم که مدیریت تراکش هاشون با خیال راحت به دست بگیرند.

a

راه اندازی در کوتاه ترین زمان ممکن!

سنترال پی با بهره گیری از جدید ترین و بروز ترین  سیستم های مدیریتی ، این امکان رو به کاربران میدهد که در سریع ترین زمان ممکن بدون نیاز به دانش برنامه نویسی ، وب سایت خودشون رو به درگاه های بانکی وصل کنند. استفاده از پلاگین های آماده ، و کادر برنامه نویسی با خیالی آسوده وب سایت خودتون رو به درگاه بانکی وصل کنید.

ارائه هر گونه خدمات پرداخت بانکی!

سنترال پی آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز با توجه به قوانین میباشد.هرگونه نیاز به خدمات پرداخت الکترونیکی داشته باشید ، سنترال پی در کنار شماست ، کافیست با ما از طریق این صفحه تماس بگیرید.

a