logo

 

درگاه پرداخت واسط سنترال پی


سنترال پی با به کار گیری افراد حرفه ای و مجرب در زمینه تجارت الکترونیک ، این افخار را دارد ، که به هم میهنان عزیز کشورمان ، خدمات نوین بانکی را زیر نظر قانون کسب کار تجارت الکترونیک و طبق سیاست های کاری و قوانین کاری ، ارائه دهد و تمامی مجوز های لازم را دارا میباشد.


info@centeralpay.com
centeralpay@gmail.com
09100866538

 

رفع مسئولیت

(( رفع مسئولیت !! ))

– سنترال پی هیچ گونه وابستگی ، نمایندگی و یا ارتباطی با موسسه یا ارگانی ندارد و انحصارا امتیاز آن متعلق به سنترال پی می باشد.

– تمام سیاست امنیت اطلاعات سنترال پی برمبنای جلوگیری از کلاه برداری وسوء استفاده های احتمالی برخی افراد تنظیم و تدوین شده به همین دلیل در سنترال پی فعالیت کاربران ارزیابی می شود و سنترال پی هیچ مسئولیتی در قبال این سوء استفاده ها و یا کلاه برداری ها ندارد و اگر چنین مواردی (مانند: انتقال وجه به فروشنده و عدم دریافت کالا از فروشنده) گزارش شد، سنترال پی محیطی را برای گفتگو زیر نظر خود برای دوطرف فراهم می کند ، اگر به توافق نرسیدند امکان پیگیری از طریق مراجع قانونی وجود دارد و در صورت درخواست مراجع ذیصلاح اطلاعات دو طرف در اختیار آن ها قرار می گیرد.

– خدمات پشتیبانی محصول تماما مرتبط با سایت پذیرنده می باشد و سنترال پی هیچ گونه تعهدی در قبال محصول و یا خدمات دریافت شده پس از تحویل سفارش پذیرنده به خریدار را متقبل نمی باشد.

– سیکل تضمین پرداخت سنترال پی تنها شامل کالا و خدمات می باشد و سایر فرآیند ها و پرداخت ها شامل تضمین پرداخت و بازگشت وجه به خریدار نمی باشد، به عنوان مثال: افزایش اعتبار در سایت پذیرنده ، کمک به سایت پذیرنده و …. ، مسئولیت پرداخت های ذکر شده تماما به عهده پرداخت کنند و سایت پذیرنده می باشد.

– در صورتی که پذیرنده محصولاتی برخلاف قوانین سایت با عناوین دیگری به فروش برساند در صورت احراز تخلف کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به پذیرنده می باشد و سنترال پی هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.

– در صورت انجام خرید و فروش اکانت ( مانند Gmail ، سایت ها ، بازی ها و …) پرداخت انجام شده شامل تضمین پرداخت و قوانین اعلام شده در سنترال پی نمی گردد و سنترال پی هیچ مسئولیتی در رابطه با پیگیری مشکل به وجود آمده هم از سوی پرداخت کننده و هم پذیرنده را ندارد.

– پرداخت کننده و یا خریدار کالا و محصول تنها تا 24 ساعت پس از پرداخت خود می تواند اقدام به اعلام عدم تحویل محصول از سوی پذیرنده نمایید، که در این صورت پس از اعلام خریدار مبلغ پرداختی در حساب پذیرنده تا مشخص شدن وضعیت و تحویل سفارش مسدود می گردد ، همچنین تمام ادعای های دو طرف در صورتی مورد پذیرش است که بر اساس ارائه مستندات باشد.

– در هر خرید خریدار باید به این نکته توجه داشته باشد که خرید خود را از فرد و یاسایت های معتبر و شناخته شده انجام دهد و کاملا از سیاست این سایت ها آگاهی داشته باشد و آن را مطالعه کرده باشد در غیر این صورت اگر شکایتی را مطرح کند و مربوط به موارد ذکر شده در سیاست آن سایت باشد سنترال پی اجازه تعلیق انداختن وجه را ندارد.

– در صورتی که خریدار شکایت خود را زمانی اعلام نماید که وجه مورد معامله از حساب فروشنده خارج شده باشد مسئولیت بازگشت وجه خریدار بر عهده فروشنده می باشد و سنترال پی هیچ مسئولیتی در قبال بازگشت وجه را ندارد .


– در صورتی که شخصی از اطلاعات بانکی فرد دیگری پرداختی توسط درگاه سنترال پی انجام دهد ، کلیه مسئولیت های این سوء استفاده به عهده دارنده کارت می باشد و سنترال پی هیچ مسئولیتی مبنی بر ارائه اطلاعات نداشته و تنها در صورت وجود اطلاعات پرداخت کننده همکاری های لازم را با مراجع ذیصلاح انجام خواهد داد.کلیه ارتباطات با کاربران از طریق پست الکترونیک و تلفن همراه انجام می گردد و کلیه اطلاعیه ها ، شکایت ها و .. به پست الکترونیک تنها جنبه اطلاع رسانی دارد و شما می بایست با ورود به پنل کاربری خود و ارسال تیکت نسبت به پاسخ گویی به آن اقدام نمایید ، همچنین سنترال پی هیچ گاه از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه نسبت به دریافت اطلاعات محرمانه اقدام نمی نماید و تمام فرایندها از طریق بخش پشتیبانی پنل کاربری شما انجام خواهد شد.


فهرست مصادیق محتوای مجرمانه