logo

 

درگاه پرداخت واسط سنترال پی


سنترال پی با به کار گیری افراد حرفه ای و مجرب در زمینه تجارت الکترونیک ، این افخار را دارد ، که به هم میهنان عزیز کشورمان ، خدمات نوین بانکی را زیر نظر قانون کسب کار تجارت الکترونیک و طبق سیاست های کاری و قوانین کاری ، ارائه دهد و تمامی مجوز های لازم را دارا میباشد.


info@centeralpay.com
centeralpay@gmail.com
09100866538

 

قوانین اجرایی سنترال پی

(( قوانین اجرایی ))

 

1- تمامی کاربرانی که اقدام به ثبت نام در سنترال پی می نمایند، در صفحه ثبت نام گزینه قوانین اجرایی را با چک زدن این مورد می پذیرند و ملزم به رعایت این قوانین می باشند.


2- با توجه به اینکه فعالیت سنترال پی در بستر اینترنت ممکن است مانند دیگر سرویس دهنده ها با قطعی چند ساعته و یا چند روزه روبرو گردد که این می تواند ناشی از به روزرسانی های سیستم، دستورات ضابطین قضایی، مشکلات سرور و … باشد پیشنهاد می گردد تمامی کاربران وب سایت خود را به درگاه سایر سرویس دهنده نیز متصل نمایند تا در صورت بروز مشکل بلافاصله نسبت به تغییر درگاه خود اقدام نمایند تا در کسب و کار خود با ضرر مواجه نشوند.


3- حساب های بانکی وارد شده کاربر می بایست با نام وارد شده در حساب کاربری سنترال پی کاربر یکسان باشد.


4- هر گونه اقدامی که موجب نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین جرائم رایانه ای باشد از سمت سنترال پی نیز پذیرفته شده نبوده و نقض قوانین سنترال پی محسوب می شود.


5- کاربران موظفند با انتخاب رمز عبور مطمئن برای حساب کاربری خود از اطلاعات خود در سنترال پی محافظت کنند.


6- اطلاعات وارد شده کاربر در پروفایل اعم از شماره تماس ، آدرس و دیگر موارد خواسته شده باید واقعی باشد و مسئولیت عدم صحت اطلاعات با کاربر می باشد.


7- امکان درخواست درگاه بدون تایید مدارک میسر است اما ثبت درخواست به منزله توانایی استفاده از درگاه نیست. و کاربر پس از تایید اطلاعات هویتی و وب سایت قادر به استفاده از خدمات سنترال پی خواهد بود.


8- سنترال پی در تائید و یا عدم تائید مدارک و یا وب سایت معرفی شده از سوی کاربر با توجه به نظر کارشناسان اقدام می نماید لذا در صورت عدم تایید مدارک و یا وب سایت، از کاربر حق اعتراض سلب می گردد.


9- در صورتی که کارشناسان به هر علت در قانونی بودن خدمات یا محصولات ارائه شده در وب سایت معرفی شده کاربر، ناتوان باشند، ممکن است از کاربر درخواست گردد پیش از استفاده از خدمات سنترال پی، نسبت به اخذ نماد اعتماد از وب سایت www.enamad.ir و www.samandehi.ir اقدام نماید.


10- در صورت عدم استفاده از درگاه به مدت 60 روز، درگاه مذکور به صورت خودکار توسط سیستم غیرفعال می گردد.


11- هرگونه سو استفاده از سرویس پرداخت سنترال پی و استفاده ماشینی و رباتی از این سرویس ها ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر متناسب با خسارت وارد شده برخورد خواهد گردید .


12- سنترال پی این اختیار را دارد که در صورت مشاهده هر نوع تخلف از سوی کاربر، متناسب با نوع تخلف و میزان خسارت وارد شده نسبت به اعمال محدودیت برای کاربر اقدام کند که این محدودیت می تواند شامل مسدودی حساب کاربری و یا مسدود کردن بخش از موجودی وی تا تعیین تکلیف و تصمیم گیری در مورد تخلف وی انجام پذیرد.

13- برای مشاهده لیست کالاها و خدمات غیر مجاز [ اینجا ] کلیک کنید.


14- امکان حذف اکانت، تصاویر و مدارک ارسال شده و یا اطلاعات وارد شده در حساب کاربری وجود ندارد.


15- دوبار ثبت نام در سایت مجاز نمی باشد و موجب مسدودی هر دو حساب کاربر خواهد شد.


16- ریدایرکت اطلاعات خرید به وب سایت دیگر، تخلف از قوانین محسوب می گردد.


17- راه اندازی وب سایت ساختگی جهت اخذ درگاه بانکی، تخلف از قوانین محسوب می شود.


18- استفاده و انتشار از ویروسهای اینترنتی و برنامه های Key logger برای سوء استفاده از حساب های کاربران غیرقانونی است.


19- حداقل سن جهت استفاده از خدمات سنترال پی 18 سال می باشد.


20- وب سایت هایی که از سوی کاربران جهت اخذ درگاه بانکی ارسال می گردند یک بار در مرحله تایید اولیه و سپس به صورت مداوم توسط خزنده های سنترال پی و همچنین نیروی انسانی در حال بررسی و مانیتورینگ می باشد علاوه بر آن پس از ثبت درخواست واریز، تمامی تراکنش های انجام یافته بررسی و سپس درخواست واریز به بخش مالی ارسال می گردد لذا در صورتی که کسب و کار شما مخالف قوانین سنترال پی و یا قوانین موجود تجارت الکترونیک می باشد درخواست غیرفعال سازی درگاه ثبت شده را از طریق تیکت برای کارگروه نظارت ارسال کنید.


21- دامنه ثبت شده جهت اخذ درگاه باید به نام صاحب حساب بوده و با مشخصات واقعی ثبت شده باشد.


22- وب سایت پذیرنده باید دارای اطلاعات تماس معتبر از قبیل آدرس ایمیل و تلفن تماس جهت پشتیبانی خریداران باشد.


23- سنترال پی حق خود می داند جهت کنترل صحت هرگونه تراکنش مشکوک، از پذیرنده یا مشتری وی (پرداخت کننده وجه) مدارک شناسایی و هویتی لازم مانند کارت ملی، شناسنامه، تصویرعابربانک و … را مطالبه نماید. در صورت عدم همکاری از طرف کاربر مبلغ واریزی را تا تعیین تکلیف بلوکه و یا حساب فرد خاطی را مسدود نماید.


24- سنترال پی هیچگاه از کاربران خود، اطلاعاتی را از طریق ایمیل درخواست نخواهد کرد. سایر درخواست های سنترال پی از طریق وب سایت انجام می شود و از ایمیل تنها به منظور اطلاع رسانی و یا درخواست مشاهده لینک هایی مانند لینک ریست کردن پسورد استفاده خواهد شد.


25- سنترال پی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و تابع قوانین این کشور و قوانین بانک مرکزی ایران در زمینه ارز و سیاست های پولی می باشد.


26- سنترال پی حق دارد با کاربر متخلف برخورد کند.


27- سنترال پی می تواند قوانین را به روز رسانی کند و کاربر موظف است جهت اطلاع از قوانین جدید به این صفحه مراجعه کند.