logo

 

درگاه پرداخت واسط سنترال پی


سنترال پی با به کار گیری افراد حرفه ای و مجرب در زمینه تجارت الکترونیک ، این افخار را دارد ، که به هم میهنان عزیز کشورمان ، خدمات نوین بانکی را زیر نظر قانون کسب کار تجارت الکترونیک و طبق سیاست های کاری و قوانین کاری ، ارائه دهد و تمامی مجوز های لازم را دارا میباشد.


info@centeralpay.com
centeralpay@gmail.com
09100866538

نحوه اتصال به درگاه پرداخت

نحوه اتصال به درگاه پرداختReviewed by centeralpay on Jul 1Rating: 5.0نحوه اتصال به درگاه پرداختنحوه اتصال به درگاه پرداخت بانکی کشور از طریق درگاه پرداخت واسط

نحوه اتصال به درگاه پرداخت

 

در عصر تبادل اطلاعات و گستردگی امکانات راه های بسیار زیادی برای اتصال به درگاه پرداخت وجود دارد که به بررسی چند نوع از آن میپردازیم!

استفاده از متد های برنامه نویسی سنگین و پیچیده جهت اتصال به درگاه های بانکی کشور ، یکی از این روش هاست.

 

در این روش تنها افراد متخصص ، قادر به متصل کردن درگاه پرداخت بانکی به پنل مدیریت یا سیستم تحت وب و یا وب سایت شما هستند.!

 

با توجه به سختی این روش و عدم توانایی در زمینه مدیریت تراکنش های مالی انجام شده و پیچیدگی آن در زمانی که درگاه های پرداخت متعدی برای چندین وب سایت داشته باشید ، از روش های بروز و قابل اعتماد تر که به ما امکان مدیریت کامل مالی وب سایت ها را میدهد استفاده میکنند. این خدمات نوین توسط درگاه واسط پرداخت ارائه میشود که به شرح آن میپردازیم.

 

درگاه های پرداخت واسط با به کار گیری از جدید ترین فناوری ها ، و سیستم های مدیریت مالی حرفه ای امکان استفاده از درگاه بانکی را به راحت ترین روش ممکن و بدون نیاز به کد نویسی های سنگین و پیچیده فراهم میکند، این امکانات بسیار زیاد همچون : محیطی امن و قابل اعتماد را با استفاده از پنل های کاربری بسیار پیشرفته جهت انجام امور مالی در اختیار کاربران قرار میدهد.

 

برای اتصال وب سایت یا اپلیکیشن به درگاه های بانکی کشور از طریق درگاه های واسط پرداخت معمولا از پلاگین ها و ماژول ها و سورس کد هایی استفاده میشود که توسط تیم برنامه نویسی پیشرفته ،به گونه ای نوشته شده است که آسان ترین روش ممکن، بر روی تمامی اسکریپت ها و سایت ها قابل نصب میباشد.

 

 

 

برای ثبت نام در سنترال پی کلیک کنید >>>

 

ثبت نام

 

 

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.