logo

 

درگاه پرداخت واسط سنترال پی


سنترال پی با به کار گیری افراد حرفه ای و مجرب در زمینه تجارت الکترونیک ، این افخار را دارد ، که به هم میهنان عزیز کشورمان ، خدمات نوین بانکی را زیر نظر قانون کسب کار تجارت الکترونیک و طبق سیاست های کاری و قوانین کاری ، ارائه دهد و تمامی مجوز های لازم را دارا میباشد.


info@centeralpay.com
centeralpay@gmail.com
09100866538

پویایی اقتصاد با روش های نوین پرداخت

پویایی اقتصاد با روش های نوین پرداخت
پویایی اقتصاد با روش های نوین پرداختReviewed by centeralp4y on Nov 5Rating: 5.0پویایی اقتصاد با روش های نوین پرداخت

اقتصاد پویا یا اقتصاد روشن به اقتصادی گفته میشود که تمامی معیار ها و ملاک های ان به طور واضح و قابل درک و صریح موجود است. در این نوع اقتصاد که تقریبا سالم ترین نوع اقتصاد میباشد شروع یک کسب و کار اسان تر بوده و امکان پیش بینی نیز اسان تر است شاید بتوان گفت به همین دلیل است که اقتصاد پویا اقتصادی رو به پیشرفت و مطمئن برای سرمایه گذاری است. زمانی که شما بتوانید یک مسئله را پیش بینی کرده و اینده ی ان را به صورت درست حدس بزنید ریسک سرمایه گذاری را کم کرده و احتمال شکست را به حداقل میرسانید .

با توجه به این نکته و این که سرمایه گذاری بیشتر باعث پیشرفت اقتصاد میشود یکی از راه های مهم برای پیشرفت به حساب می اید اکثرا اقتصاد های پویا رو به بهتر شدن هستند زیرا سرمایه را به راحتی جذب کرده و ریسک را کاهش میدهند و جذب سرمایه یعنی رونق چرخ های اقتصادی و در نتیجه اقتصادی موفق و رو به رشد که باعث میشود جامعه از مشکلات اقتصادی به حد زیادی دور مانده و مهم تر از ان کسب و کار های نو ظهور کمتر با شکست روبه رو شوند و به نوعی کار افرینی به صورت خود جوش بالا رود و مشکل کمبود شغل برای جامعه پیش نیاید .

اما زمانی که اقتصاد با شک های ناگهانی بالا و پائین شود و پیش بینی ان تقریبا نا ممکن شود هیچ سرمایه گذاری ریسک ان را قبول نمیکند که سرمایه ی خود را وارد این سیستم کند و سرمایه های موجود هم یا با ضرر روبه رو میشون یا کم کم از صنعت خارج شده و به واردات رو می اورند که ضرر های غیر قابل جبرانی را برای جامعه دارا می باشد. درکل اقتصادی که نمودار ان دارای صعود و نزول های سریع و غیر قابل پیش بینی باشد نمیتواند موفق شوند. البته اینجا منظور موفقیت کلی میباشد وگر نه در همین نوع اقتصاد هم احتمال پیشرفت سریع وجود دارد که لازمه ی ان داشتن اطلاعاتی است که عموم از ان با خبر نیستند. همین اطلاعات میتواند کمک کاند تا قبل از رشد سریع یک محصول، کالا یا حتی سهام یک شرکت با خرید ان سهام در زمان ارزانی و این که با توجه به اطلاعات خامی که داذیم میدانیم رشد چشمگیری خواهد داشت به اصطلاح میتوان راه صد ساله را یک شبه رفت اما این پیشرفت اقتصاد جامعه نیست این دقیقا دلیل اختلاف طبقاتی در جامعه میباشد.

همانطور که میدانید اختلاف طبقاتی مهم ترین عامل شکست برنامه ی اقتصادی میباشد زیرا اکثر این برنامه ها با میانگین کار میکنند و زمانی که اختلاف طبقاتی بالا باشد ، شاید اختلاف در امد در دهه های جامعه انقدر متفاوت باشد که میانگین اطلاعات درستی را به ما ندهد و فقط باعث گمراهی شود . شاید بتوان گفت دلیل همه ی این ها فقط همان عدم پویایی اقتصاد و روشن بودن ان است که اطلاعات درست به صورت یکسان دست همه ی اقشار وجود ندارد

 

راه کار های نوین پرداخت در کشور میتواند تاثیر بسزایی در این امر داشته باشد

 

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.